FOTOGRAFICKÉ KURZY PRO NOVÁČKY

Když si koupím zrcadlovku a nechci fotit na automat

  • vše v praxi

  • seznámení s Vaším fotoaparátem

  • individuální přístup

  • nastavení fotoaparátu

  • základy fotografování – kompozice, světlo, hloubka ostrosti

  • rychlý přehled v kostce – v tištěné podobě pro každého absolventa

  • následná podpora v rozsahu 4 hodin video hovorů platný v době 3 měsíce po absolvování kurzu

  • malé občerstvení

Kryštof

Při společném focení se mi dostalo nejen odborných rad a nápadů, jak posunout svoje schopnosti o něco dál, ale i zkušenosti z první ruky, na které si můžu vzpomenout kdykoliv fotím sám a díky těmto zkušenostem si můžu být o tolik jistějším ve svém focení.

Kryštof

Radka

Šárka mě oslovila s prosbou o tom, co mi dal či dává její kurz. S kurzem jsem vlastně na začátku, ale hned při prvním setkaní mi Šárka pomohla s nastavením foťáku a prošla semnou základní informace. Vysvětlila mi jak fotit, na co si dávat pozor, na jaký režim fotit. Hodně jsme se bavily také o objektivu, protože jsem měla opravdu jen základní a lítalo mi nastavení.

Pár hodin mi se Šárkou ještě chybí, ale těším se, až bude moci přijet a my půjdeme fotit ven. Protože venkovní foceni je pro mě problém. A většinou se setkávám s chybou, která je způsobena mezi foťákem a zemí 😀.

Hodně kvituju možnost kdykoliv zvednout telefon a Šárce zavolat a probrat s ní daný problém. Poradí, pomůže, vysvětlí. Určitě ji doporučuji. A i když ji moc ještě neznám, tak je to fajná baba.

Radka

Anonym

Hanka

Ke cvaknutí na automat je zapotřebí akorát koupit si foťák, co to umí. K tomu, vyfotit fotku, která má svůj příběh a je z ní cítit atmosféra okamžiku, který je v danou chvíli neopakovatelný, je zapotřebí Foto Tady a Teď. Rady a vedení od Šárky bylo perfektním krokem kupředu. Zběsile jsem přestala cvakat jeden snímek za druhým, ale vybírám si a čekám na ten správný moment. Oceňuji praktické rady znázorněné na konkrétních situacích, které se ale zároveň hodí i k dalším fotografiím.

Hanka

Foto Tady & Teď
+420 603 813 863
Webdesign SURA