Photography courses for beginners

How to: I got a DSLR and I don’t want to use only the automatic mode

  • Get to know your camera and learn through practice with us

  • Learn the camera settings in detail

  • Dive into basics of photography: composition, light, depth of field

  • Get the quick overview – a printer version for each participant

  • Individual approach and personal support: 4 hours of video consultations valid for three months after the end of the course

  • Small refreshments included

Kryštof

Při společném focení se mi dostalo nejen odborných rad a nápadů, jak posunout svoje schopnosti o něco dál, ale i zkušenosti z první ruky, na které si můžu vzpomenout kdykoliv fotím sám a díky těmto zkušenostem si můžu být o tolik jistějším ve svém focení.

Kryštof

Radka

Šárka mě oslovila s prosbou o tom, co mi dal či dává její kurz. S kurzem jsem vlastně na začátku, ale hned při prvním setkaní mi Šárka pomohla s nastavením foťáku a prošla semnou základní informace. Vysvětlila mi jak fotit, na co si dávat pozor, na jaký režim fotit. Hodně jsme se bavily také o objektivu, protože jsem měla opravdu jen základní a lítalo mi nastavení.

Pár hodin mi se Šárkou ještě chybí, ale těším se, až bude moci přijet a my půjdeme fotit ven. Protože venkovní foceni je pro mě problém. A většinou se setkávám s chybou, která je způsobena mezi foťákem a zemí 😀.

Hodně kvituju možnost kdykoliv zvednout telefon a Šárce zavolat a probrat s ní daný problém. Poradí, pomůže, vysvětlí. Určitě ji doporučuji. A i když ji moc ještě neznám, tak je to fajná baba.

Radka

Anonym

Hanka

Ke cvaknutí na automat je zapotřebí akorát koupit si foťák, co to umí. K tomu, vyfotit fotku, která má svůj příběh a je z ní cítit atmosféra okamžiku, který je v danou chvíli neopakovatelný, je zapotřebí Foto Tady a Teď. Rady a vedení od Šárky bylo perfektním krokem kupředu. Zběsile jsem přestala cvakat jeden snímek za druhým, ale vybírám si a čekám na ten správný moment. Oceňuji praktické rady znázorněné na konkrétních situacích, které se ale zároveň hodí i k dalším fotografiím.

Hanka

Foto Tady & Teď
+420 603 813 863
Webdesign SURA