Foto tady a teď

FOTOGRAFIE NENÍ JEN OBRÁZEK, JE TO VZPOMÍNKA, VÁŠEŇ, EMOCE

Fotografování s tiskemFotografování s tiskem

Fotografování s tiskem

Dokážeme rozzářit a oživit i vaší akci.
Naše fotografie udělají radost malým i velkým.
Jsou dostupné všem.

Reklama - promo - produktyReklama - promo - produkty

Reklama - promo - produkty

Preciznost, nadčasovost, originalita, kvalita.

Fotografování osobní - rodinnéFotografování osobní - rodinné

Fotografování osobní - rodinné

Pomůžeme vám zachytit vaši rodinnou historii.

FotokurzyFotokurzy

Fotokurzy

Naučíme fotit nováčky a fotografy zdokonalíme.

Šárka Žemličková

Fotografování je naše vášeň

Dovolte mi, abych v krátkosti představila naši činnost, která se zabývá kompletním fotografickým servisem.

Naší hlavní specializací není „jen“ fotografovat, ale chceme vždy oživit, zpestřit a současně vytvořit originální a jedinečnou vzpomínku, v podobě tištěných fotografií. Ty si totiž naši klienti odvezou domů a tím si zachycený okamžik déle uchovají v paměti.

Jmenuji se Šárka a jsem fotografka s mnohaletou zkušeností v oblasti sportovní, reklamní i rodinné fotografie. Díky úžasným lidem, které kolem sebe mám, dnes tvoříme skvělý tým. Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem našim zákazníkům (klientům) – při našich realizacích s tiskem umíme vybrané fotografie na přání každého poupravit a tím přispět k maximální spokojenosti. Ceny fotografií jsou dostupné všem a ze tří nabízených tištěných velikostí fotek si vybere každý. Objednání fotografií je jednoduché a k ruce je i vstřícná obsluha, která ráda pomůže. Máme zkušenosti i z mezinárodních akcí a náš tým je složený tak, abychom se v případě potřeby domluvili anglicky, rusky či německy.

Veškeré vybavení, které ke své práci potřebujeme, si vozíme s sebou, čímž Vám odpadají další starosti. Naopak jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout i bonusy navíc. To už ovšem záleží na konkrétních požadavcích či přáních každého. Bohužel fotografovat v jeden termín můžeme jen na jednom místě, proto je v případě vašeho zájmu důležité si včas zarezervovat termín. Těšíme se na budoucí spolupráci ať už v tomto nebo v dalším roce.

Šárka Žemličková

Foto Tady & Teď
+420 603 813 863
Webdesign SURA